PAINTBALL

Gra zespołowa polegająca na rozgrywaniu scenariuszy na polu gry przy użyciu markera z kulkami z farbą. W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych scenariuszy, gwarantujemy pełną emocji zabawę !

ZJAZD TYROLSKI

Tyrolka idealnia sprawdza się jako rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to więc znakomita propozycja dla wszystkich śmiałków, którzy chcą sprawdzić na co ich stać, zrobić coś szalonego.

Chcesz zaznać sportu i rekreacji, a dodatkowo jesteś fanem czterech kółek? Idealnie się składa, ponieważ wyjazd na quady to całkowicie nowe możliwości. Integracja i jednoczesna zabawa to coś na co warto  zwrócić uwagę.

QUADY

PARK LINOWY

Parki linowe to specjalnie przygotowane tereny dla zabaw z użyciem lin. Bawić się w nich mogą ludzie nawet bez żadnego doświadczenia w tym kierunku, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Zapewniają niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Wejścia na ściankę stanowi doskonałą zabawę zarówno dla osób, które miały styczność z tym sportem jak i dla początkujących, dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Wspinaczka odbywa się przy pełnej asekuracji linowej z wykwalifikowaną obsługą. 

TEAM BUILDING

Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół. Pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania !

STRZELECTWO

Jest to dodatkowa atrakcja, która urozmaici Waszą imprezę integracyjną. Wymaga koncentracji i dokłada element osobistego wkładu w sukces zespołu. W naszej ofercie strzelanie z wiatrówki, łuku oraz paintballa !

Atrakcje Weselne

Paulina 535 225 211

kontakt@panipanievent.pl

Imprezy Integracyjne

Damian 607 231 848

kontakt@panipanievent.pl

Warmiński Park Przygody

Pan & Pani Event

ul. Kąpielowa 

11-100 Lidzbark Warmiński

  • White Facebook Icon
  • Facebook - Biały Krąg
  • White Instagram Icon

11-100 Lidzbark Warmiński